Jesteśmy w Katalogu Zabawek!

IMG_1084

W zeszłym roku firma Wader obchodziła swoje 25-lecie. Prosiłam Was wówczas o głosy w konkursie na nasze finałowe zdjęcie:

wader

Spisaliście się na medal i to dzięki Wam Lenka z Maciusiem trafili do katalogu zabawek, które uwielbiamy za jakość, wykonanie, kolorystykę i cenę. Mamy ich produktów całe mnóstwo i bez zastrzeżeń funkcjonują do dziś. Nic się nie urwało, nie zniszczyło, a testy przeszły solidne, więc szczerze polecam.

O konkursie pisałam Wam tutaj – klik! Na jego potrzeby dzieci brały udział w dwóch sesjach zdjęciowych, chociaż to chyba na wyrost powiedziane, dlatego że pierwsza odbyła się na znajomym im świetnie gruncie – w Przedszkolu Zielony Zakątek i wykonały ją dla nas dziewczyny z Momo-Pics. Druga domowa sesja jest autorstwa Rafała Ryzińskiego. Obie polegały na dobrej zabawie podczas której przy okazji cykane były zdjęcia. Bardziej sprzyjającej oprawy chyba nie można sobie wyobrazić.

Raz jeszcze dziękuję naszym Fotografom za zaangażowanie, bystre oko i czas poświęcony na sesje.

Firmie Wader dziękujemy natomiast za zaproszenie nas do udziału w projekcie, fantastyczne zabawki i mnóstwo uśmiechu. Życzymy Wam sukcesów w sprzedaży, pomysłów na nowe zabawki i polecamy się na przyszłość 😉

Naszym małym Czytelnikom życzymy udanych zakupów!

IMG_1084

IMG_1079

IMG_1082There are 2 comments

Add yours

Dodaj komentarz