Nowa bielizna na Dzień Matki

koszulka

Dziś za oknem ponuro, zimno i wciąż pada. Odwożąc dzieci do przedszkola kupiłam truskawki. Takie nasze, polskie i pachnące. Normalnie koszyk szczęścia za 10zł. A przy okazji inspiracja na II śniadanie. Kefir z truskawkami. Uwielbiam!

kefirSiedzę zatem i sączę, przy okazji zastanawiając się nad idealnym prezentem dla Mamy. Młodej Mamy szczególnie, bo taką właśnie Mamą jest potencjalna Czytelniczka mojego bloga, która często między dziećmi, mężem, pracą, psem, kotem i domem nie znajduje czasu wyłącznie dla siebie, a jak idzie na zakupy w towarzystwie potomka czy potomki to już w ogóle ma ochotę tylko szybko zwiać do domu. Jak idzie z mężem to ten marudzi, że za długo, za dużo itd. itp. A gdyby tak móc wybrać się do sklepu w którym zakupy będą przyjemnością i kupić coś, co sprawi, że młoda Mama poczuje się bardziej kobieco i pięknie? Da się? 🙂 Oczywiście, że się da! Wystarczy wybrać sklep on-line, wygospodarować czas między praniem a sprzątaniem i jeszcze zapłacić o 20zł mniej za nowy komplet bielizny. Albo nowy strój kąpielowy, bo przecież lato tuż, tuż.. Jak dobrze wybierzecie to taki komplet możecie mieć nawet o 50% taniej. Brzmi świetnie, prawda?

Zatem ja dopinam współpracę, a Wy przewertujcie swoje szafy, pomierzcie się i zaglądajcie do mnie, bo niebawem czekać tu będzie dla Was bon do sklepu dla Lejdis 😉

Może potrzebny Ci nowy strój kąpielowy?

ewabien_pshot_0117_wrz14

Albo figi optycznie redukujące „boczki”?

slimea_bia(1)Kiedy ostatnio kupiłaś sobie coś seksownego?

13554_koszulka_spanish_m727_t2qgDroga Mamo, czas to zmienić!

Warto też zajrzeć do nowego wpisu, gdzie czeka promocja z okazji Dnia DzieckaThere are no comments

Add yours

Dodaj komentarz