Marzy im się kuchnia..

kuchnia_dla_dzieci_TIDLO2

Wybrałam się ostatnio z dziećmi do Słodkiego Adresu  na pyszny sernik cytrynowy z bazylią i kiwi oraz równie dobry, choć bardzo słodki bananowiec. Tubylcom polecam!

sernik
Lenkę i Maćka bardziej niż słodkości zainteresowała stojąca w lokalu zabawkowa kuchnia. Nic dziwnego, bo mój syn mając do wyboru szynkę i czekoladę – zawsze wybierze szynkę 🙂 Córka natomiast mogłaby żyć powietrzem i jeśli na horyzoncie widzi zabawę to jedzenie może dla niej nie istnieć. Fajne jest jednak to, że coraz więcej restauracji, kawiarni czy sklepów dba o komfort mam i zagospodaruje kąciki dla najmłodszych. Wreszcie można się spokojnie napić kawy.

A wracając do kuchni to.. Kiedyś mieliśmy różową, plastikową, z Hello Kitty, z jakiegoś marketu, ale kiepska była, bo niska, bez żadnych bajerów, naklejki się pościerały i w konsekwencji szybko wylądowała w piaskownicy. Młoda błyskawicznie z niej wyrosła i jedynie jak ustawimy na podwyższeniu to jest w stanie gotować 😉
Z tyłu głowy wciąż mam zanotowane, by rozejrzeć się za fajną kuchnią. Najlepiej jakby była jasna, drewniana, z kuchenką i zlewem. Wtedy Lenka z Maciusiem byliby w niebie, gotowaliby, piekli, kawę i herbatę parzyli a ja miałabym chwilę na to, by przeczytać kolejną z zakupionych ostatnio książek. Chociaż fragment mi się marzy 🙂
Rozglądałam się, szukałam i wiecie co, chyba znalazłam!

drewniana-kuchnia-country-tidlo

Drewniana kuchnia Country, Tidlo. Tu nawet palniki sterowane pokrętłami klikają, zegar ma ruchome wskazówki a przy zlewie stoi płyn do mycia naczyń. Pastelowe kolory sprawiają, że kuchnia będzie idealna zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Dla mnie bomba!

Teraz nic tylko pokazać kuchnię małym kucharzom i wygospodarować miejsce w salonie, bo u nas życie w ciągu dnia głównie toczy się właśnie w salonie. Poza tym ta kuchnia jest tak cudna, że i Zabiegana Mama będzie nią cieszyć oko 🙂

Naszą wymarzoną kuchnię znalazłam w sklepie KrainaEkoZabawek.pl Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zakup kuchni wiąże się z dodatkową promocją na fantastyczne akcesoria kuchenne:

kuchniaDodatkowo dzięki współpracy z Panią Gabrielą do 31 maja 2015r. na hasło „Zabiegana Mama” otrzymacie 5% rabatu na Wasze zakupy w jej Sklepie.

Warto skorzystać, bo drewniane zabawki to zupełnie inny wymiar radości, a przy tym trwałość na lata i ekologia. Gorąco polecam!

 There are no comments

Add yours

Dodaj komentarz