Nowa torebka Zabieganej Mamy

Wrzuciłam Wam dzisiaj jedną z moich wiosennych stylizacji, bo Zabiegana Mama nie tylko w kuchni i na siłowni siedzi 😉 Przy okazji okazało się, że torebka Crystal wpadła w oko nie tylko mnie, niektóre z Was już ją mają a inne zastanawiają się nad zakupem. Postanowiłam więc pomóc Wam w podjęciu decyzji i wrzucić szczegółowe zdjęcia oraz moje odczucia na temat tej torebki.

Dla mnie idealna wiosenna torebka powinna być pastelowa, na tyle duża by zmieścić format A4, mieć kieszonki na klucze, komórkę i być zapinana na zamek. Przeważnie wybieram proste formy, ale tej wiosny zaszalałam z ażurkiem. A co!

Torebka z dzisiejszej stylizacji pochodzi z aktualnego katalogu Oriflame, który możecie zobaczyć tutaj: http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201506

Znajdziecie ją na str. 22-23 wraz z ofertą produktów wiązanych w postaci szala/chusty i portfela. Szal również kupiłam, portfel mam skórzany, czerwony i nie planuję go zmieniać, więc sobie darowałam.

Jeśli chcecie kupować produkty Oriflame taniej, bo bez 25% marży polecam zgłosić się do Magdaleny Achtelik – ona dokona wszelkich starań, by torebka w niższej cenie jak najszybciej trafiła do Waszych rąk.

Kontakt do Magdy:  tel. 665279165; e-mail: magdalena_achtelik@gazeta.pl

Cena torebki w katalogu to 119,90zł a że Zabiegana Mama uwielbia oszczędzać to zapłaciła za nią jedynie 95,92zł.

Schowek01

 

Wymiary tak jak widzicie na zdjęciu – 37 x 12 x 29cm

Materiał: mocniejszy poliuretan, wnętrze ma satynową poszewkę.

Wzory wycinane laserowo – nie mam zastrzeżeń.

Minusy, jakie zauważyłam są dwa:

1. Brak dłuższego paska przez co torebka jest wyłącznie do ręki.

2. Kieszonka na komórkę jest do małych komórek i moje telefony się w niej nie mieszczą, więc wkładam je do kieszonki na zamek. To chyba nawet bezpieczniejsze 🙂

Na górze strony wrzucam Wam galerię rzeczywistych zdjęć, a poniżej Zabieganą posiadaczkę tego nowego cuda, które gorąco polecam!

Pamiętajcie jednak, że tego typu torebki znacznie lepiej się prezentują na wysokich właścicielkach, te niskie mogą zostać przytłoczone wielkością, ale to już oczywiście kwestia gustu, bo jak ktoś lub nosić torebkę 10cm nad ziemią to jego sprawa 😉

No i wiosenna Zabiegana Mama :)

No i wiosenna Zabiegana Mama 🙂

 

 

 

 There are no comments

Add yours

Dodaj komentarz