Przyjęcie urodzinowe Smerfów w Zakrzowska 29

u1

Do tej pory urodziny wyprawialiśmy w domu, wspólnie piekliśmy i dekorowaliśmy torty, szykowaliśmy grilla , słodkie i słone przekąski, zapraszaliśmy rodzinę i przyjaciół. Nadszedł jednak taki moment, gdy moje przedszkolaki zaczęły dostawać zaproszenia na urodziny rówieśników. Tym sposobem jakoś ta naturalnie wypadało się zrewanżować i zaprosić małych gości do wspólnego świętowania. Urodziny naszych dzieci przypadają w podobnym terminie: 30 kwietnia i 8 maj, więc zorganizowaliśmy je wspólnie.

Zaczęło się od szukania sali. Wszak w 30 tygodniu ciąży matka już leniwa i o ile przyjęcie bym spokojnie naszykowała to już bawić dzieciaki przed 2-3h mi się zwyczajnie nie chciało. Rozglądałam się zatem za jakąś dojeżdżającą animatorką, ale lokalnie nie znalazłam, a z dojazdem cena robiła się już trzycyfrowa, więc pomysł porzuciłam.

Padło na salę zabaw. W kilku mieliśmy przyjemność już być, znałam więc plusy, minusy i moje oczekiwania. Zależało mi na tym, by w trakcie urodzin ktoś się dziećmi zaopiekował serwując im jakieś ciekawe gry, zabawy, warsztaty. Wiem, że znaczna część rodziców do miejsca docelowego dojeżdża, więc fajnie by było, gdyby mieli gdzie przy kawie i ciastku usiąść i spokojnie poczekać na swoje pociechy. Mówią „szukajcie, a znajdziecie!” i znalazłam 🙂 Centrum Inicjatyw Wszelakich Zakrzowska 29 – klik!

Zakrzowska 29 to miejsce wyjątkowo sprzyjające dzieciom. W ciągu tygodnia organizowane są tu różnego rodzaju zajęcia tematyczne. Od znajomych wiem, że świetnie prowadzone są warsztaty z matematyki metodą EZO. Przyjaciółki przyszłych mam mogą im tu zorganizować Baby Shower – klik! a oczekujący na swoje maleństwo rodzice mogą się zapisać na szkołę rodzenia. Sama przed przyjściem na świat Lenki wraz z eM. chodziłam i gorąco polecam, dużo nam te zajęcia dały, łatwiej się było ogarnąć po porodzie oraz właściwie do niego przygotować, szczególnie jeśli planujecie rodzić razem.

Centrum Inicjatyw dysponuje salą gastronomiczną, bawialnią, salą plastyczną, która często na potrzeby warsztatów zamienia się w kuchnię, sprawdzonym cateringiem, szatnią i toaletą dostosowaną dla najmłodszych. Możecie u nich zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, zaczynając od urodzin, na przyjęciu komunijnym i półkoloniach kończąc. Dodam, że ceny jak na wrocławski rynek są wyjątkowo przystępne, a jakość i obsługa pierwsza klasa także szczerze Wam to miejsce polecam!

Rezerwując urodziny wypełniłam kwestionariusz dotyczący dzieci w którym miałam określić motyw przewodni imprezy. Do wyboru macie ich całe mnóstwo – klik! My organizując wspólne urodziny dla Lenki i Maciusia musieliśmy uwzględnić preferencje dziewczynki, chłopca oraz gości w grupie wiekowej 3-7lat, więc łatwo nie było. Padło na akademię czarodziejek i czarodziejów podczas której dzieci stworzyły magiczne różdżki, sprawiały że przekłuty balon nie pęknie a magiczne mikstury zmieniały kolor i się pieniły. Do tego doszło mnóstwo zabaw ruchowych, plastycznych i pyszny poczęstunek. Organizatorzy zajmują się wszystkim poza tortem, więc jak przychodzicie to sala jest już udekorowana, przyjęcie, napoje i przekąski gotowe, więc czekać na gości. W sali cateringowej sami szykujecie jakieś ciasto do kawy/herbaty dla przybyłych rodziców. Kawę tu robią boską dzięki talentowi pani z obsługi, z resztą same zobaczcie, jakie cuda tworzy! Szkoda pić 😉

k1

k2

k3

Lenka, Maciej i ich goście bawili się wybornie. Urodziny trwały 2 godziny i zakładam, że po takim szaleństwie większość ekipy zasnęła rodzicom w samochodach w drodze do domu. Raz jeszcze dziękujemy ekipie Zakrzowska 29 za cudne przyjęcie, a przybyłym gościom za cudowną zabawę i prezenty. Jeśli szukacie miejsca na przyjęcia urodzinowe to już wiecie gdzie warto zapukać 😉

u1

u2

u5

u4

u3

u8

k4

k5

k6

k7

k8

k9

k99

k999There are 3 comments

Add yours
  1. anjanka

    my też w tym roku urodziny córki robilismy w sali zabaw. Póki co w domu nie mam miejsca, poza tym mam strach przed ogarnianiem takiej grupy pięciolatków, a pani Animator sposała sie na 5 🙂


Dodaj komentarz