Zainspiruj się lub obraź!

szpagat

Zapraszam na pierwszy wpis pourlopowy. Będzie seksownie, gorąco i inspirująco! To znaczy według mnie tak będzie, bo takie mam intencje, ale Ty możesz wszystko przeczytać wspak, wypiąć tyłek, poczuć się urażona i się obrazić, odlubić Zabieganą na fejsie, wyrzucić mnie ze znajomych itp. itd. Możesz też przeczytać wszystko od A do Z i właśnie na Z-et się zatrzymać, by ZAINSPIROWAĆ.
Mam dziś dla Ciebie stronę babeczki, która ma na czym siedzieć i czym oddychać, a przy tym akceptuje siebie w 100%, ma niesamowity błysk w oczach, pewnością siebie i świadomością swojego ciała rzuca wszystkie eS-ki i eM-ki na głowę. To nie jest ktoś promujący otyłość, ale uświadamiający innym kobietom, że na każdym etapie mogą być piękne, kobiece, akcentować atuty i skupiać się na rzeczach ważnych.
Pamiętaj, że jako Mama jesteś obserwowana przez własne dziecko/dzieci. I nie tyle ważne jest to, co mówisz jak to, co robisz. Dzieci patrzą. Widząc zakompleksioną, smutną, agresywną, rozżaloną mamę, w przyszłości same będą mieć problem z akceptacją siebie.
Jako żona możesz codziennie uwodzić męża, tworzyć nastrój w sypialni i wierzyć, że jesteś dla Niego najpiękniejszą kobietą na świecie mimo fałdek, cellulitu czy rozstępów. Możesz też gasić światło w sypialni, unikać wspólnych wyjść na basen i wyraźnie dawać mu do zrozumienia, że tu naprawdę nie ma na co patrzeć. Wtedy się nie zdziw, jak zacznie patrzeć na inne.

Jako kobieta masz prawo czuć się i wyglądać pięknie bez względu na to, ile wskazuje centymetr czy waga.
Twój wybór. Żyj świadomie!
Możesz się w tym momencie obrazić. Możesz zainspirować i z polecenia skorzystać.
Jestem odpowiedzialna za to co mówię.
Nie jestem odpowiedzialna za to, co Ty zrozumiesz.
Tak samo jak nie jestem odpowiedzialna za Twoje zdrowie, zawartość lodówki czy codzienną aktywność.
Decyduj i wybieraj mądrze. Ciesz się życiem i czyń je codziennie piękniejszym.
Jesteś plus size i chcesz wyglądać pięknie?
Zerknij do Gracji: Super Size XL i piękniej wyraź swoją kobiecość!

gracja

Mnie oczarowała!

Źródło zdjęcia



There are no comments

Add yours

Dodaj komentarz