O mnie

 

Witaj!

Mam na imię Elwira i z radością witam Cię w moim miejscu w sieci, które staram się tworzyć zgodnie z wartościami, jakie pielęgnuję.

Znajdziesz tu to, co kocham i co jest mi bliskie.

Jako kobieta jestem uzależniona od widoku w lustrze. Staram się, by mimo trzech ciąż był w najlepszym wydaniu, ponieważ piękne ciało jest dla mnie synonimem zdrowia i szacunku do samego siebie. Dbam też o własną niezależność i lubię zarabiać pieniądze. Żyję w biegu i lubię biegać. Najlepiej na świeżym powietrzu, choć okresowo zaglądam na siłownię. Kocham latte bez cukru, czerwone wytrawne wino i książki. Podobno nieźle gotuję, choć nie każdy kulinarny eksperyment zbiera brawa i nadaje się do publikacji. Jestem mistrzynią w delegowaniu zadań i dobrze mi z tym. Hołduję zasadzie, że nie tylko ja jedna w domu potrafię lepić pierogi 😉

Jako mama trójki staram się każdego dnia malować świat moim urwisom w najpiękniejszych barwach. Praktykuję sesje wdzięczności i dziękuję za to, że mam kogo przykryć i pocałować na dobranoc. Turlam się po dywanie, noszę, karmię i przewijam. Dużo piorę i czasem krzyczę. Nie lubię klocków, które z zaskoczenia atakują moje bose stopy.

Jako żona pakuję lunchboxy, perfekcyjnie wybieram koszule i krawaty, ale potrafiłam zapomnieć o pierwszej rocznicy ślubu! Staram się celebrować miłość na milion znanych mi sposobów i regularnie zatykam włosami odpływ w łazience. Systematycznie odchudzam i pobudzam męża.

Jako blogerka zawsze dokładnie testuję produkty zanim je polecę, ponieważ zdaję sobie sprawę z potęgi rekomendacji i wiem, jak ją umiejętnie wykorzystać. Korzystam z 17-letniego doświadczenia w marketingu sieciowym. Skupiam się na dotarciu do jak najszerszego grona kobiet, głównie młodych i przyszłych mam z Polski. Będąc Dyrektorem Klubu Oriflame jestem na bieżąco z trendami w pielęgnacji i makijażu. Lubię rozpieszczać moje Czytelniczki nagrodami i regularnie dostarczać im wartościowych treści.

Będzie mi miło, jeśli zostawisz tu po sobie choć drobny ślad: like, komentarz, uśmiech… Bardzo się cieszę, że tu zaglądasz i mam nadzieję, że czynisz to z przyjemnością. Jeśli jako równie zabiegana mama zauważysz na blogu błędy, niedopowiedzenia lub nie znajdziesz tego, czego szukasz – koniecznie mi o tym napisz.

Ściskam Cię mocno!

Elwira

 


There are no comments

Add yours

Dodaj komentarz