Trzeci Tydzień – Podsumowanie Diety

wyniki_diety

Dziś tzw. dzień kontrolny, który zaczynam od wskoczenia na wagę. O tym, co zobaczyłam i jak się to odnosi do poprzednich wyników przeczytacie poniżej 🙂

Na starcie przypominam dane.

Płeć: kobieta

Wzrost: 171cm

Wiek: 33 lata

Po trzech tygodniach diety i aktywności fizycznej o której regularnie informowałam Was na stronie i facebooku uzyskałam następujące wyniki:

Waga: z 64,00 na 63,9 czyli jedynie -0,1 kg na minusie Niczego innego po wczorajszym obżarstwie się nie spodziewałam. Poza tym zdaję sobie sprawę z tego, że waga może na chwilę stanąć i ruszy, jeśli będę konsekwentna w swoich kulinarnych wyborach.

Zaznaczam też, że startowałam z wagi 68,1 więc łącznie przez te 3 tygodnie ubyło mnie 4,2kg 🙂

% tłuszczu: było 31,5% (20,16kg) a jest 29,7% (18,9783kg) czyli -1,18kg tłuszczu mniej!!

% wody: z 48,1 na 49,4 czyli o 1,3 więcej.  Norma dla kobiet jest od 45 do 60.

Wskaźnik tłuszczu wisceralnego (to tłuszcz znajdujący się w jamie brzusznej, otaczający organy witalne, zdrowa osoba ma go na poziomie 1-12): 3 i tu nie odnotowałam zmian

% masy mięśniowej: z 41,6 na 42,6 czyli 1% na plusie i to mnie cieszy! Mając więcej mięśni spalamy więcej kcal i nasze ciało wygląda o niebo lepiej.

Wskaźnik budowy ciała: poziom 5, czyli normalny, tutaj nie odnotowałam zmian, nadal utrzymuję 5

Waga kości: 2,3 kg

Wiek metaboliczny: 32 lata, a więc mój metabolizm wskoczył na wyższy level. Yupi! W rzeczywistości mam 33 lata, więc każdy rok mniej bardzo cieszy.

Relacja zdana, opublikowana, więc mogę spokojnie zmykać z psem na spacer. Menu i aktywność na dziś pojawi się w późniejszym wpisie.

Ciekawa jestem Waszych efektów. Chwalcie się!!

Życzę Wam fantastycznego dnia 🙂

odchudzanieThere is 1 comment

Add yours

Dodaj komentarz