Łóżeczkowe inspiracje

bam-b-crib-5

Zobaczcie, co znalazłam na grupie dotyczącej urządzania mieszkań! Musiałam się tym z Wami podzielić, bo wiem, że większość moich Czytelniczek to Mamy 🙂 A jeśli Mamy to być może nie pozbyły się jeszcze dziecięcych łóżeczek i ten wpis je zainspiruje. Sama w zeszłym tygodniu sprzedałam nasze łóżeczko Drewex Hippo i teraz zaczynam się zastanawiać, czy dobrze zrobiłam 😉

Pierwszy pomysł podoba mi się najbardziej. Kącik plastyczny dla dzieci. Wystarczy dno łóżeczka zastąpić płytą pomalowaną tak popularną ostatnio farbą kredową.

inspiracje

Pomysł ten wykorzystała i opublikowała u siebie matkasanepid.pl – jej wpis tutaj: http://www.matkasanepid.pl/zyciowe/ojciec-biologiczny-z-matka-sanepid-poszli-na-calosc/

inspiracje4

Można i tak:

inspiracje2

Albo pomyśleć o sobie i zrobić tak:

inspiracje3Nie znam osób, które to zaprojektowały, ale serdecznie im gratuluję pomysłów. Nie wiem, jak Wy, ale ja na to nie wpadłam, że dziecięce łóżeczko może stać się bazą do tylu nowych projektów.

Jeśli zakup łóżeczka dopiero przed Wami to wszechstronne łóżeczko bam b. Crib od firmy gro furniture można również kupić. Wygląda i zmienia się tak:

bam-b-crib-1 bam-b-crib-2 bam-b-crib-3 bam-b-crib-4 bam-b-crib-5

Jak Wam się to podoba? Skorzystacie? 🙂There are no comments

Add yours

Dodaj komentarz