Wrocławskie Spotkania Blogerek

blogerka

Jak już wiecie, nie boję się wyzwań, a wręcz je uwielbiam. Kocham, jak coś się w moim życiu dzieje. Nie mogłabym zamknąć się w domu, prać, sprzątać, gotować i sprawdzać, czy ubranka w szafkach dzieci są równo ułożone. Lubię poznawać nowych, interesujących ludzi, tworzyć relacje biznesowe i prywatne, wymieniać się wizytówkami i pomysłami na udoskonalenie tego, co robię. W tym przypadku chodzi o blog. W lutym minie rok odkąd oficjalnie powstała ta moja publiczna przestrzeń w internecie. Postanowiłam, że trzeba to jakoś uczcić i pokusiłam się o organizację Wrocławskich Spotkań Blogerek. W świecie Blogerek sporo się dzieje, są spotkania małe i duże, w kilku już uczestniczyłam i z każdego wyszłam mądrzejsza. Stworzyłam więc wizję tego, jak miałoby wyglądać spotkanie, które ja zorganizuję i podzieliłam się tym pomysłem z Justyną, autorką bloga ZmiksujTo. Zaczęłyśmy planować, gromadzić zainteresowaną społeczność, wysyłać zapytania do Sponsorów i tym sposobem już 22 stycznia 2016r. we wrocławskim BLT & Flatbreads na Ruskej 58/59 odbędzie się pierwsze nasze Spotkanie Wrocławskich Blogerek.

Stworzyłyśmy też fanpage na którym możecie śledzić to i nasze kolejne spotkania, możecie się na nie zgłaszać zarówno w roli Uczestniczek, Prelegentów czy Sponsorów. Będzie mi miło, jak polubicie nasze spotkania na facebooku – KLIK!

Na blogu spodziewajcie się relacji. Póki co sporo rzeczy mamy jeszcze w proszku, ale dużo już domykamy, kurierzy dowożą upominki dla dziewczyn, Prelegenci obmyślają swoje wykłady i wszyscy przebieramy nóżkami nie mogąc się doczekać 🙂

Oficjalnie mogę potwierdzić, że spotkanie potrwa 3 godziny. Startujemy o 10:00 i proszę o punktualność. Zaczniemy od wykładu fotografa Rafała Ryzińskiego – klik! który na co dzień pracuje dla wielu znanych marek. Opowie Wam trochę o swojej pracy, odpowie na pytania i zadba o wysoką jakość fotorelacji, abyście mogły spokojnie uczestniczyć w spotkaniu, a nie skupiać się na robieniu zdjęć na blogi 😉

Później sprawnie przejdziemy do wykładu Agnieszki Nowakowskiej – klik! która poruszy kwestię kobiet i biznesu. Jako mama trójki dzieci doskonale łączy rolę żony, bizneswoman i coacha. Z pewnością zdradzi nam kilka sekretów jak to wszystko łączyć tak, by nie zatracić się jedynie w macierzyństwie i dbać o własne samozadowolenie i rozwój. Wszak rozwój osobisty i pasja to ważna rzecz, a szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Trzeci wykład będzie wyjątkowo kobiecy. Make-Up Artist Sandra Smolarczyk – klik! opowie nam o swoich ulubionych produktach do makijażu, coś tam zmaluje i podpowie na co warto zwrócić uwagę, by dobrze wypaść na zdjęciach. W blogowaniu jest to niezwykle istotne, więc słuchajcie z uwagą i koniecznie róbcie notatki!

Na koniec zaplanowałyśmy godzinę na rozdanie upominków od Sponsorów i blogowe plotki, abyśmy mogły się lepiej poznać i więcej dowiedzieć o swoich blogach. Proszę zatem Uczestniczki, aby przygotowały kilka słów na własny temat i pamiętały o wizytówkach. Proszę też o punktualność. Startujemy punkt 10:00.

O nasze brzuszki zadba BLT, które wg mojego eM. robi najlepsze burgery w mieście. Sprawdzimy, obfocimy i podzielimy się wrażeniami 😉

Do zobaczenia!

mamaThere are no comments

Add yours

Dodaj komentarz