Szkolenie „Kobieta Niezależna”

2014.03.10 – kobieta niez

To jest szkolenie, które dedykuję każdej kobiecie – i nie tylko, bo pojawiają się na nim także mężczyźni (na naszym aż jeden!) Zabrałam na nie zespół inteligentnych i świadomych kobiet z którymi mam przyjemność współpracować.

Szkolenie „Kobieta Niezależna” jest doskonałym uzupełnieniem książki o tym samym tytule, autorstwa Kamili Rowińskiej w której miałam nawet okazję coś od siebie dodać (patrz rozdział 8). Wbrew pozorom jego zakres nie kręci się tylko w zakresie pieniędzy, dowiesz się o wiele więcej i sięgniesz głębiej niż Ci się to może wydawać nawet, gdy czytasz to z przymrużeniem oka.

2014.03.10 - kobieta niez4

Książkę możesz kupić tutaj – klik! Aktualnie można nawet zamówić najnowszą książkę z autografem.

Każda z Uczestniczek wyszła z sali szkoleniowej odważna i zuchwała, z gotową listą wyzwań i wiedzą, jak się z nimi zmierzyć.

2014.03.10 - kobieta niez2

Fantastycznie było się razem uczyć, dzielić i bawić.

To był naprawdę wyjątkowy, inspirujący dzień spędzony w wyjątkowym towarzystwie!

2014.03.10 - kobieta niez3

Mam nadzieję, że moje koleżanki to potwierdzą i do dziś korzystają ze zrobionych wówczas notatek.

Więcej o Kamili i jej szkoleniach dowiesz się tutaj – klik!

Serdecznie zachęcam Cię do ciągłego rozwoju, inwestowania w swoją finansową niezależność i regularnego doładowania motywacji. Jest to szalenie istotne, ale warto to czynić u osób, które pewną drogę, którą Ty dopiero masz do przebycia już przeszły z sukcesem. Tylko takie osoby mogą Cię skutecznie pociągnąć na szczyt i pomogą Twoim skrzydłom latać bądź dopiero wyrosnąć 😉 Kamila z pewnością znajduje się na liście takich osób.

Kliknij i kup bilet na najbliższe szkolenie „Kobieta Niezależna”. Gwarantuję, że to będzie niesamowita przygoda za którą mi jeszcze nie raz podziękujesz.

Szukasz prezentu na Święta? Chcesz obdarować bliskich czymś wyjątkowym? Zamów najnowszą książkę Kamili Rowińskiej z autografem i ciesz się ich radością.

unnamedThere are 10 comments

Add yours

Dodaj komentarz