3000+ Fanów Dziękuję!

3000

Kiedy w lutym 2015r. zakładałam stronę taka liczba była dla mnie abstrakcją. Dziś Zabiegana Mama na facebooku przekroczyła 3000 fanów. Stało się! Dziękuję Wam serdecznie, szalenie mnie cieszy fakt, że tyle Was przybywa. Dziś możemy świętować a ja w zamian za aktywność, wszelkie lajki, udostępnienia i komentarze mam dla Was niespodziankę, a nawet sześć niespodzianek. Każda wyjątkowa i same możecie zdecydować o którą chcecie zawalczyć.

Pierwsza dla kobiet – kosmetyczna. Taka śliczna, kolorowa i pachnąca. Zestaw moich ulubionych produktów Oriflame w skład którego wchodzi luksusowy puder w perełkach Giordani Gold, tusz do rzęs i woda toaletowa (tu dam Wam wybór, bo wiadomo, że w kwestii zapachów ile kobiet tyle gustów). Osoba, która wygra ustali ze mną w wiadomości prywatnej, jaki zapach wybiera. Można też wybrać męski i mieć pachnący prezent Dla Niego pod choinkę 🙂 Możesz wybrać dla siebie, Mamy, przyjaciółki. Ty decydujesz!

perelki

wonderoriflame

Druga dla Zabieganych, aby miały okazję zatrzymać się i zwolnić, kawy gorącej napić i ciasto pyszne zjeść. Jako mama często dopijam zimną już kawę i zakładam, że nie ja jedna. W domu tyle rzeczy jest wciąż do zrobienia, pranie trzeba powiesić, zmywarkę załadować, dzieci nakarmić i zanim się uwinę to kawa już chłodna. Mam takie jedno słodkie ulubione miejsce na mapie Wrocławia, gdzie mogę poczuć się jak królowa. Ciasto upieką, kawę do stolika przyniosą, muzyka w tle mi nie przeszkadza, towarzystwo obok zawsze na poziomie. Pisałam Wam o nim nie raz. Pokazywałam też na instagramie. Miejsce to charakteryzuje słodycz, klimat, obsługa i jakość, która konkurencję zostawia daleko w tyle. Mało jest cukierni, które pieką na miejscu. Mało kawiarni ma pyszną kawę za 7zł. W dodatku wszystkie ciasta i torty, które miałam okazję tam jeść smakują obłędnie. To tam po raz pierwszy spróbowałam sernika z musem bazyliowym, który starałam się odtworzyć tutaj – klik! Jeśli zaprosicie tu bliską osobę albo zorganizujecie tam przyjęcie to macie pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Miejscówkę polecam też na spotkania biznesowe. Słodki Adres to cukiernio-kawiarnia na wrocławskim Psim Polu, która ugości Cię po królewsku. 3 kupony na kawę i ciasto do tego czarującego miejsca dla Was mam! A będzie i więcej, więc czuwajcie na facebooku, bo jeszcze Was zaskoczę 😉 Ucieszą się głównie Wrocławianki lub mieszkanki okolic Psiego Pola (Kiełczów, Mirków, Długołęka itp.), chociaż na facebooku doczytałam, że niektóre z Was dla tej kawy i ciastek gotowe przyjechać do Wrocławia. Potwierdzam, że warto i nawet chętnie się na tej kawie z Wami spotkam.

Słodki Adres

Trzecia nagroda jest dla dzieci, ale gwarantuję, że całą rodziną będziecie się świetnie bawić czytając książki Wydawnictwa Babaryba. Wybór spory, przedstawiony na zdjęciu. Aby Wam go ułatwić jutro zrecenzuję pierwsze pozycje. Kilka już Wam opisałam bo jesteśmy nimi zachwyceni! W tym przypadku nagradzam 2 osoby. Każda z nich wybiera po książce.

babaryba

Aby wziąć udział w rozdaniu:

  1. Polub na facebooku Zabieganą Mamę oraz naszych cudownych Sponsorów: Słodki Adres i Wydawnictwo Babaryba
  2. Napisz w komentarzu o którą nagrodą walczysz (kosmetyczną, dla Zabieganych, dla dzieci).
  3. Zaproś do zabawy trzy znajome z którymi chętnie napiłabyś się kawy. Wpisz ich imiona i nazwiska w komentarzu w którym wybierasz nagrodę. I czekaj na wyniki 🙂

Bawimy się do niedzieli 13 grudnia 2015r.

Wyników szukajcie w poniedziałek 14 grudnia na facebooku. Powodzenia!

3000plus

 There are 3 comments

Add yours

Dodaj komentarz